Autorizovaný servis Citroën
pro vaši bezpečnou a spokojenou jízdu

Po - Pá : 7.00 - 19.00 hodin / So : 9.00 - 14.00 hodin

chci se objednat do servisu

Stejně jako vy si zasloužíte při jízdě maximální bezpečí a komfort, váš Citroën si zaslouží perfektní péči. Jsou totiž některé věci, které se vyplatí svěřit do rukou profesionálů. A servis vašeho vozu mezi ně patří. Automobil dnešní doby je složitý a důmyslný mechanismus propojující prvky elektronické s těmi mechanickými a pro dlouhodobou funkčnost a optimální vlastnosti vůz nezbytně potřebuje kvalitní, pravidelný a profesionální dohled. Ať vám v každodenním pracovním a osobním životě slouží Citroën Berlingo, Cactus, Picasso, či jiný skvost z dílen této francouzské automobilky, autorizovaný servis Auto Brejla se o něj dobře postará.

Kompletní servis odborně, rychle a s osobním přístupem

Můžete si u nás být jisti profesionální péčí o každý vůz, ale také lidským osobním přístupem ke každému jednotlivému klientovi. U nás si zakládáme na tom, abychom vyšli co nejvíce vstříc každému vašemu přání a zajistili servis či opravy vozu zároveň co nejrychleji.
Abychom zvládli opravdu kompletní servis vozů značky Citroën, jsme vybaveni mechanickou dílnou, klempírnou i lakovnou. V pneuservisu spolehlivě zařídíme pro vaše auto přezutí a postaráme se o každou záruční i pozáruční opravu. Díky našemu novému vybavení a moderní technice jsme schopni vyhovět všem požadavkům a vyřešit každý problém, který by se na vašem voze mohl objevit.
Všichni přijímací i servisní technici našeho servisu Auto Brejla jsou profesionálně vyškolení a vstřícní.
Vůz opravíme a předáme vám zpět v co nejkratším možném termínu, abyste s ním mohli co nejdříve opět spokojeně jezdit.

Servis všech vozů Citroën vyrobených od roku 1989 i dalších aut

Postaráme se i o starší vozy značky Citroen. Provádíme pozáruční servis všech vozů značky Citroen vyrobených od roku 1989 a máme pro tyto vozy k dispozici také náhradní díly. Přijeďte k nám i s jakýmkoliv dalším vozem. Auto Brejla provádí základní servisní úkony u veškerých aut evropských, ale i neevropských značek.

tvorba webových stránek - hosting ahosting

© 2015 autobrejla-citroen.cz