Náhradní díly Citroën
záruka bezpečné jízdy

V autorizovaném servisu Auto Brejla přistupujeme k opravě vašeho vozu zodpovědně. Víme, že kvalita opravy vozu, náhradních dílů i montáže přímo ovlivňuje bezpečnost vaši i všech vašich spolujezdců,
a proto si dáváme na své práci opravdu záležet.

Auto Brejla působí na trhu s náhradními díly už do roku 1990 a díky nespočetnému množství zkušeností, výborné jakosti dodávaných produktů a v neposlední řadě také vstřícnosti služeb patří mezi špičku. Naši profesionalitu a dodržování nejpřísnějších standardů pro skladování a manipulaci s náhradními díly dokládá certifikát ISO9001:2000.

Spolehněte se na naše odborně vyškolené pracovníky Auto Brejla a dopřejte svému vozu to nejlepší. Naše sklady na náhradní díly patří mezi největší a nejmodernější v České republice.

Proč originální náhradní díly Citroën?

Protože auta nevypadají jinak jen navenek, ale liší se také svými technickými parametry. I trochu jiný rozměr nebo o milimetr jinde umístěný montážní otvor pak znamená, že univerzální náhradní díl se musí přibrousit, seříznout a jinak upravit, aby se potřebě vašeho vozu přizpůsobil. A tak i u sebekvalitnějšího neoriginálního náhradního dílu může jeho kvalita klesnout už při montáži. Nemůžete si pak být jisti tím, jak bude součástka reagovat při zatížení, jak dlouhá bude její životnost a jak bude funkční.

Originální náhradní díly Citroën jsou tak garancí kvality a jistotou, že jízda ve vašem voze bude co nejbezpečnější. Originální náhradní díly jsou stejných technických parametrů jako díly používané ve výrobních závodech, prošly stejným testováním a zkouškami, jsou výsledkem stejné technologie a mají i všechny příslušné inovace a povrchovou úpravu.

Originální náhradní díly Citroën:

  • nejvyšší kvalita a spolehlivost prověřená náročným testováním
  • dlouhá životnost
  • bezpečí a trvalá funkčnost
  • stejná kvalita jako díly ze sériové výroby
  • zohlednění všech aktuálních změn a inovací

tvorba webových stránek - hosting ahosting

© 2015 autobrejla-citroen.cz